El.paštas: info@alandrija.lt Registracija telefonu: 8 (5) 2766442
Kontaktai

Grįžtantiems atostogų

Puikiai suprasdami šiuolaikines aktualijas, tokias kaip darbas užsienyje bei sveikos šypsenos būtinybę, siūlome pasinaudoti vasaros atostogomis kaip galimybe grįžti į Lietuvą susitvarkyti dantis.

30 metų darbo patirtis bei tik naujausios technologijos, tokios kaip kompiuterinė tamografija, leidžia pasiekti maksimalių rezultatų.

 

Kodėl būtent mes?

  • Klinikoje yra atliekamas platus spektras chirurginių stomatologijos operacijų, kai kurios – vienetinės, kurias tik labai maža dalis Lietuvos klinikų geba atlikti – nuo kaulo augmentacijos implantacijos metu iki sinuso dugno pakėlimo.

 

  • Tik nedaugelis stomatologinių klinikų Lietuvoje šiai dienai turi kompiuterinę tamografiją.

 

  • Turime virš 30 metų sėkmingos dantų implantacijos patirties, buvome vieni pirmųjų vokiškų, o vėliau šveicariškų Straumann implantų pradininkų Lietuvoje.

 

  • Mūsų pacientų gretose yra ambasadų atstovai, mokslininkai bei daug kitų aukštuomenės narių, o taip pat svečių iš Vakarų Europos. Didžiuojamės galėdami siūlyti tai, kas iki šiol tik žodinės rekomendacijos būdu leido mums išaugti iki vienos didžiausių bei geriausių odontologijos klinikų Lietuvoje.

 

  • Siūlome optimalų kokybės ir kainos santykį.

 

  • Organizuosime laiką taip, kad Jums nereikėtų daugybės apsilankymų. Galime rezervuoti pusdienį, dieną ar dvi tik Jums.

 

  • Galima turėti gražiausius rūbus ir naujausią telefoną, tačiau niekas nesuteiks tiek šarmo, kaip tobuli dantys. Tai – investicija su neabejotinais dividendais.

 

Pažadame.

 

Kreipkitės jau dabar ir rezervuokite laiką.

 

Esame pasiekiami per telefoną: +37066776000

E-paštą: info@alandrija.lt

 

 

Visos teisės saugomos © 2024 www.alandrija.lt
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
RSS, RSS FEED,